Online marketing

Prezentujte svoje podnikanie na internete. Získajte viac nových zákazníkov z online prostredia a zvýšte starostlivosť o nich.

 

Tvorba webových stránok

Webová stránka je elektronická vizitka každej spoločnosti. Aj na základe nej sa zákazník rozhoduje, koho služby využije a koho produkty kúpi. Web vytvára imidž celej spoločnosti.

SEO

Aby bola webová stránka vyhľadateľná na internete, je nevyhnutné SEO (search engine optimization – optimalizácia pre vyhľadávače). To znamená, popísať web takým spôsobom, aby aj vyhľadávacie roboty vedeli aký obsah sa na webe nachádza. A tým ho relevantne ponúkol vo výsledkoch vyhľadávania.

E-mail marketing

E-mail marketing je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o svojich zákazníkov. Dajte im pravidelne vedieť o vašich aktivitách, akciách. Dajte im pocit VIP zákazníka a oni sa vám odvďačia svojou vernosťou.

Sociálne siete

V dnešnej dobe sa najväčší počet potencionálnych zákazníkov nachádza na sociálnych sieťach. Potenciál tohto online marketingového kanálu je obrovský. Od prezentácie spoločnosti na internete, cez získavanie nových zákazníkov, až po starostlivosť o nich.

Kontaktujte nás

Eva Marková
Konateľ, Managing Director | Mediadom, s.r.o.
markova@mediadom.sk
GSM: +421 903 125 413
Tel: +421 2 5464 0326 | Fax: +421 2 5464 0328
www.mediadom.sk