MEDIADOM

Už od roku 2007 prinášame unikátnu kombináciu kreativity a skúsenosti, ktorú premietame do svojich služieb v oblasti podlinkovej reklamy, PR, online webových riešení, realizácie eventov a tvorby propagačných materiálov.

Čerpáme z dlhoročnej praxe, komplexných znalostí a dobrých vzťahov. Vďaka nim dokážeme poskytovať jasné vízie, kreatívne nápady a riešenia v oblasti strategického rozvoja a firemnej pod-linkovej komunikácie.

Sme za spoluprácu na partnerskej úrovni, aby sme čo najlepšie pochopili vaše požiadavky.

Náš tím

Eva Marková
CEO / Senior konzultant | Mediadom, s.r.o.

Eva je zakladateľkou a spolumajiteľkou spoločnosti Mediadom, s.r.o. Má na starosti strategický rozvoj a riadenie spoločnosti. Podieľa sa na príprave stratégií a smerovaní projektov, tak aby splnili stanovený cieľ. Vyštudovala Obchodnú fakultu Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Viedla tím zodpovedný za rebranding Slovak telekom a T –Com a pripravovala B2B, B2C a CSR kampane.
Od roku 2012 má medzinárodný certifikát Prezentačných a Predajných Zručnosti od Dale Carnegie Training a 10 týždňový Dale Kurz. Je tiež absolvetnkou 2 ročnej školy hlbinnej psychológie podľa C. G. Junga.  Od roku 2015 iniciovala vznik projetu 40+Lady me,  zameraného na dlhodobé vzdelávanie žien. V projekte sa venuje personálnemu PR pre zapojené dámy  a našla si v ňom svoju veľkú tému: Emocionálna inteligencia.

” Baví ma vyhľadávanie nových trhov a zaujímavých projektov, v PR a komunikácií vidím veľký potenciál. ”

Eva servisuje klientov z oblasti cestovného ruchu, životného štýlu a osobného rozvoja.

 

matus-budovic

Matúš Budovič
Online špecialista | Mediadom, s.r.o.

Matúš je absolventom Univerzity Komenského v odbore Informačné štúdia. Vlastní certifikáty Cisco Network Academy a Systému manažérstva kvality podľa ISO 9001. Podniká v oblasti elektronického obchodu: malujsi.sk. Pomáha v nastavení a realizácií online marketingových stratégií a naplňovaní cieľov malým a stredným podnikom.

Vo voľnom čase rád chodí na túry do prírody a maľuje.

 

Maria

Mária Molnárová
Event a Marketing Manager | Mediadom, s.r.o.

Mária pracovala sedem rokov v eventovej a športovej branži, zrealizovala vyše 300 eventov pre firemnú, individuálnu, aj detskú klientelu. Aktívne sa začala venovať problematike work-life balance a vytvorila si projekt manažerka.sk a photomania.sk
Mária servisuje eventy.

 

 

stuz_4A_192 Katarína Zvonárová
Event Manager | Mediadom, s.r.o.

Katarína je majiteľkou eventovej agentúry Fun-Fancy. Hlavnou činnosťou je organizovanie a dekorácia svadieb, organizovanie klubových koncertov a iných spoločenských podujatí.

“Mám rada harmóniu vo všetkom. Ku klientovi pristupujem akoby bol členom mojej rodiny. Mam silný zmysel pre detail, estetiku a design. Motto každej mojej práce je: čo dáš, to dostaneš.:-)”
Katarína servisuje eventy a spoločenské podujatia.

Kontaktujte nás

Mediadom, s.r.o.

Kancelária| Sídlo spoločnosti:
Seberíniho 1 | 821 03 | Bratislava
Slovenská republika | EU

E-mail: mediadom zavinac mediadom.sk