Chcem zažehnať krízuChcem zviditeľniť produktChcem získať klientovChcem zvýšiť ziskChcem vernostný programChcem aby o nás hovoriliChcem jedinečný CSR programChcem večierok pre partnerovNastavit manazment projektov

Zviditeľniť produkt

 

Potrebujete upútať pozornosť verejnosti novým produktom alebo službou?

Vďaka bohatým skúsenostiam v oblasti media relations a správne zvoleným nástrojom marketingovej komunikácie vyvinieme stratégie na úspešné zasiahnutie vašej cieľovej skupiny.

  • prostredníctvom tlačených a elektronických médií vzbudíme záujem u verejnosti,
  • zrealizujeme tlačovú konferenciu pre novinárov,
  • pripravíme mediaplán účinnej inzercie.

Efektívnou marketingovou komunikáciou získame pozornosť médií a širokej verejnosti. Zvýšime tým záujem o vaše podnikanie a služby.

Naša práca

Sony VAIO

Sony Slovakia v spolupráci s agentúrou MediaDom a eventovou agentúrou Mertel Promotion pripravili v októbri v roku 2008 v priestoroch bratislavskej reštaurácie UFO prezentáciu najnovšej rady notebookov SONY VAIO.

Viac info

Saxo Bank

PR podpora Saxo Bank od začiatku jeho pôsobenia na Slovensku. Implementácia banky do existujúcich finančných sietí a vytvorenie podmienok pre jej ďalší rozvoj. Precízne buduvanie ako vzťahov s médiami, tak i so zainteresovanými stranami a realizácia komplexnej mediálnej angažovanosti: tlačové konferencie, semináre či neformálne stretnutia s médiami.

Viac info

Kontaktujte nás

Eva Marková
Konateľ, Managing Director | Mediadom, s.r.o.
markova@mediadom.sk
GSM: +421 903 125 413
Tel: +421 2 5464 0326 | Fax: +421 2 5464 0328
www.mediadom.sk