Chcem zažehnať krízuChcem zviditeľniť produktChcem získať klientovChcem zvýšiť ziskChcem vernostný programChcem aby o nás hovoriliChcem jedinečný CSR programChcem večierok pre partnerovNastavit manazment projektov

Pripraviť jedinečný zážitok

 

Zaslúžili by si vaši partneri poďakovanie? Siahnite po evente!

Odviažte sa a prekvapte svojich obchodných partnerov skvelou party či karaoke večierkom. Alebo na nich zapôsobte na oficiálnom gala večere s vystúpeniami prestížnych umelcov a hudobníkov.

Na mieru

  • pripravíme ideálny zábavný program,
  • vyhotovíme scenár,
  • zabezpečíme catering a obsluhu, adekvátne priestory
  • zabezpečíme špičkových účinkujúcich.

Prinášame vám komplexné služby na splnenie každého vášho priania pre dokonalú spokojnosť vašich partnerov. Vyjadrite im vďaku za dlhoročnú spoluprácu, prejavenú dôveru alebo budúcu spoluprácu s jedinečným eventovým zážitkom od agentúry MediaDom.

Skutočný zážitok pre zamestnancov s eventovou agentúrou MediaDom

Ak premýšľate nad tým, ako potešiť svojich zamestnancov a zároveň motivovať k vyšším výkonom, jednoducho zvoľte služby eventovej agentúry.  Odmeňte vašich zamestnancov vzrušujúcim paintballom, jazdou na štvorkolkách, lyžovaním či rodinnou olympiádou a oni vás odmenia lepšími výkonmi. Vy sa len príďte zabaviť na skvelú akciu.

Vymyslíme:

– tematické zážitkové programy,
– nezabudnuteľné adrenalínové aktivity,
– netradičné športové či kultúrne podujatia
– akcie na podporu tímového ducha.

Špeciálne vyvinuté programy eventovej agentúry  navodia príjemnú atmosféru, rozprúdia internú komunikáciu, pozitívne ovplyvnia produktivitu, zblížia ľudí a kolektívy a poskytnú nevšedný emotívny zážitok, na aký sa len ťažko zabúda.

Úspešné akcie

Mediatel – Spanish Party

Španielsky večierok plný temperamentu a šarmu pripravila naša agentúra s veľkým úspechom u vedenia spoločnosti a jej spokojných obchodných zástupcov za účelom vyhlásenia najúspešnejšieho predajcu prvej polovice roka 2010.

Viac info

Asseco Solutions Party

Pri rebrandingu a spájaní viacerých spoločností sme spojili aj zamestnacov dnes už Asseco Solution. Naša agentúra pripravila 2 dňový event pre zamestnancov a úspešne tak pomohla k jej ďalšiemu rastu v oblasti vnútrofiremných vzťahov a komunikácie.

Viac info

Kontaktujte nás

Eva Marková
Konateľ, Managing Director | Mediadom, s.r.o.
markova@mediadom.sk
GSM: +421 903 125 413
Tel: +421 2 5464 0326 | Fax: +421 2 5464 0328
www.mediadom.sk