Chcem zažehnať krízuChcem zviditeľniť produktChcem získať klientovChcem zvýšiť ziskChcem vernostný programChcem aby o nás hovoriliChcem jedinečný CSR programChcem večierok pre partnerovNastavit manazment projektov

CSR program na mieru

 

Staviate sa zodpovedne k svojmu podnikaniu aj okoliu?

Chcete zlepšiť vzťahy s vlastnými zamestnancami, dodávateľmi, no najmä prekonať problémy s vnímaním spotrebiteľov, konkurentov, štátu a širšej spoločnosti? Potom je čas na prípravu programu spoločenskej zodpovednosti.

Postaráme sa o:

  • prípravu CSR program na mieru (Corporate Social Responsibility),
  • implementáciu,
  • vaše zaškolenie a naučíme vás ako CSR efektívne manažovať.

S našimi odbornými skúsenosťami program zlepší vnímanie vašej spoločnosti nielen u spotrebiteľov, ale aj u širokej verejnosti či štátnych inštitúcií a zmení k lepšiemu vzťahy s vašimi vlastnými zamestnancami, dodávateľmi aj konkurenciou.

Začnite využívať prínos a široké výhody, aké môže vášmu biznisu poskytnúť špeciálny program spoločenskej zodpovednosti od PR agentúry MediaDom.

Jedinečný projekt

Drahuškovo

Komunitné centrum pre osoby s autizmom a mládež s osobitnými potrebami s integrovaným vzdelávaním poskytuje klientom starostlivosť, chránené bývanie, vzdelanie i široké spektrum pracovných aktivít. Svoj nový domov tu našli ľudia s autizmom a podobnými postihnutiami. Na Slovensku dostávajú ľudia s takýmto typom postihnutia po prvýkrát šancu plnohodnotne sa začleniť do života.

Komunitné centrum dáva príležitosť aj absolventom detských domovov, ktorí sú kvalifikovanou pomocou pre odborníkov a rozvíjajú si tak sociálne a pracovný návyky.

Viac info

 

 

Kontaktujte nás

Eva Marková
Konateľ, Managing Director | Mediadom, s.r.o.
markova@mediadom.sk
GSM: +421 903 125 413
Tel: +421 2 5464 0326 | Fax: +421 2 5464 0328
www.mediadom.sk